Doorzoek site

Hulp nodig of vragen? Bel 0297- 21 22 22

0 - Item

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-3v2, Twin Turbo Diesel, Z19DTR, A19DTR, bouwjaar 2008-2012, ond.nr. 9179905, 12762671, 12788338, 93195862, 93183670, 93165386

Laat als eerste weten wat je van dit product vindt

Excl. BTW: € 91,50 Incl. BTW: € 110,72

Productomschrijving

Onderhoudset voor de Saab 9-3 versie 2 Z19DTR en A19DTR bouwjaar 2008-2012.

Set bestaat uit:
Interieurfilter 9179905
Brandstoffilter 12762671
Luchtfilter 12788338
Oliefilter 93195862
Afdichtring carterplug 93183670
Motorolie 93165386

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-3v2, Twin Turbo Diesel, Z19DTR, A19DTR, bouwjaar 2008-2012, ond.nr. 9179905, 12762671, 12788338, 93195862, 93183670, 93165386

Meer afbeeldingen

Past dit in mijn auto?

Artikelnr gh1126
Origineelnummer 9179905, 12762671, 12788338, 93195862, 93183670, 93165386
alle mogelijke nummers 9179905, 12762671, 12788338, 93195862, 93183670, 93165386
Model Saab 9-3 V2
Bouwjaar 2008, 2009, 2010, 2011, 2012
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat en Handgeschakeld
Motortype A19DTR, Z19DTR
Carrosserie Saab 9-3 versie 2 cabrio, Saab 9-3 versie 2 sedan, Saab 9-3 versie 2 estate

Cookies zijn kleine tekstbestandjes die door onze website op uw computer geplaatst worden om uw winkelervaring te verbeteren. Door deze cookies kunnen we ervoor zorgen dat onze site op zijn best functioneert en verzamelen we gegevens voor analyse en verbetering van onze website.

In onze privacy statement kunt u een overzicht vinden van alle cookies die door onze website geplaatst worden.

Privacy Statement

Cookies Toestaan Cookies niet Toestaan Sluiten