Doorzoek site

Hulp nodig of vragen? Bel 0297- 21 22 22

0 - Item

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-5, Z19DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212

Laat als eerste weten wat je van dit product vindt

Excl. BTW: € 67,99 Incl. BTW: € 82,27

Productomschrijving

Onderhoudset voor de Saab 9-5 met een Z19DTH 1.9 150pk dieselmotor.


Set bestaat uit:


Interieurfilter 12758727


Brandstoffilter 12762671


Luchtfilter 5465653


Oliefilter 93183412


Afdichtring carterplug 93183670


Motorolie 93165212

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-5, Z19DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212

Meer afbeeldingen

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Achterruitenwisser, aftermarket, Saab 9-5 estate, bouwjaar: 1999 tm 2005, ond. nr. 93196008, 4914149, 30753274, 8648014,

Achterruitenwisser, aftermarket, Saab 9-5 estate, bouwjaar: 1999 tm 2005, ond. nr. 93196008, 4914149, 30753274, 8648014,

Excl. BTW: € 9,50 Incl. BTW: € 11,50
Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner 400 ML ond. nr. 44417

Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner 400 ML ond. nr. 44417

Excl. BTW: € 18,69 Incl. BTW: € 22,61
Krukaspoelie, 1.9 diesel , DT en DTH, Saab 9-3 versie 2 en 9-5, bouwjaar 2006 tm 2010, org. nr. 55196301, 93191381, 93191382

Krukaspoelie, 1.9 diesel , DT en DTH, Saab 9-3 versie 2 en 9-5, bouwjaar 2006 tm 2010, org. nr. 55196301, 93191381, 93191382

Excl. BTW: € 94,85 Incl. BTW: € 114,77
Forté Diesel Injector Treatment org.nr. 44911

Forté Diesel Injector Treatment org.nr. 44911

Excl. BTW: € 19,37 Incl. BTW: € 23,44
Inlaatspruitstukset 1.9DTH, inclusief pakking, verbindingsas en actuator, Saab 9-3 versie2 2005-2010, 9-5 2006-2010, ond.nr. 93179058  55205127  93186274  55210201

Inlaatspruitstukset 1.9DTH, inclusief pakking, verbindingsas en actuator, Saab 9-3 versie2 2005-2010, 9-5 2006-2010, ond.nr. 93179058 55205127 93186274 55210201

Excl. BTW: € 395,00 Incl. BTW: € 477,95
Distributieset, OE-Kwaliteit, Saab 9-3v2, 9-5, 1.9 TiD 150PK, 1.9 TTiD, Z19DTH, Z19DTR, A19DTR, bj 2005-2012, ond. nr. 93191278, 93178807, 55212159, 93178812

Distributieset, OE-Kwaliteit, Saab 9-3v2, 9-5, 1.9 TiD 150PK, 1.9 TTiD, Z19DTH, Z19DTR, A19DTR, bj 2005-2012, ond. nr. 93191278, 93178807, 55212159, 93178812

Excl. BTW: € 77,50 Incl. BTW: € 93,78
Waterpomp, OE-Kwaliteit, Saab 9-3v2, 9-5, 9-5NG, 1.9TiD 150PK, 1.9TTiD, 2.0 TiD, 2.0 TTiD, bj 2005-2012, ond. nr. 55568637, 93179114, 93191762

Waterpomp, OE-Kwaliteit, Saab 9-3v2, 9-5, 9-5NG, 1.9TiD 150PK, 1.9TTiD, 2.0 TiD, 2.0 TTiD, bj 2005-2012, ond. nr. 55568637, 93179114, 93191762

Excl. BTW: € 38,45 Incl. BTW: € 46,52
Oliewisselset, kleine beurt, Saab 9-3 v2, 9-5, Z19DT, -DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 93183412, 93183670, 93165212

Oliewisselset, kleine beurt, Saab 9-3 v2, 9-5, Z19DT, -DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 93183412, 93183670, 93165212

Excl. BTW: € 41,49 Incl. BTW: € 50,20
Multiriemset, Saab 9-5 1.9TiD, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 55564662, 55562251, 55190812, 55190813

Multiriemset, Saab 9-5 1.9TiD, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 55564662, 55562251, 55190812, 55190813

Excl. BTW: € 114,99 Incl. BTW: € 139,14
     

Past dit in mijn auto?

Artikelnr gh1124
Origineelnummer 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212
alle mogelijke nummers 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212
Model Saab 9-5
Bouwjaar 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat en Handgeschakeld
Motortype Z19DTH
Carrosserie Saab 9-3 versie 2 cabrio, Saab 9-3 versie 2 sedan, Saab 9-3 versie 2 estate

Cookies zijn kleine tekstbestandjes die door onze website op uw computer geplaatst worden om uw winkelervaring te verbeteren. Door deze cookies kunnen we ervoor zorgen dat onze site op zijn best functioneert en verzamelen we gegevens voor analyse en verbetering van onze website.

In onze privacy statement kunt u een overzicht vinden van alle cookies die door onze website geplaatst worden.

Privacy Statement

Cookies Toestaan Cookies niet Toestaan Sluiten